Фото Миргород :: mirgorod.com.ua

Міський голова

Миргородський міський голова

Миргородський міський голова - Соломаха Сергій Павлович

Соломаха Сергій Павлович

Обраний Миргородським міським головою 31 жовтня 2010 року.

Офіційний сайт Миргородської міської ради

Коротка біографія:

Народився 25 травня 1961 року у селищі Комишня Миргородського району Полтавської області в родині службовців. Закінчив з відзнакою природничий факультет Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г. Короленка (кваліфікація - учитель біології та хімії), факультет економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії (кваліфікація – менеджер організацій). Має наукові праці з педагогіки, біології, методики викладання хімії.

Трудову діяльність розпочав у 1983 році у Червонозаводській середній школі №2 Лохвицького району Полтавської області на посаді вчителя хімії та трудового навчання. У 1985р. після служби у Збройних силах переїхав до м. Миргорода. Викладав хімію у середній школі №9. З 1990 по 2000 роки – заступник директора цієї ж школи.

З 2000 працював у відділі освіти Миргородської міської ради. З посади заступника начальника відділу освіти міської ради у 2002 році переведений на роботу в Миргородську міську раду і призначений заступником Миргородського міського голови.

З 2002 по 2006 р.р. – член виконавчого комітету Миргородської міської ради 4 скликання, 2006-2010р.р. - депутат Миргородської міської ради 5 скликання.

На посаді заступника міського голови працював до 31 жовтня 2010 року, коли був обраний Миргородським міським головою.

Позапартійний. Одружений, має двох дорослих синів.