Фото Миргород :: mirgorod.com.ua

Санаторій Березовий Гай

Санаторій Березовий Гай

Санаторій "Березовий гай" готовий одночасно прийняти 538 відпочиваючих. Розташований у чотирьох комфортабельних, компактно розташованих спальних корпусах, що потопають у зелені парку. Лікувальний корпус, у якому розміщені реєстратура санаторію і процедурні кабінети, розташований окремо. У цьому ж корпусі на другому поверсі знаходиться їдальня, що сполучена галереями з першим і другим корпусами санаторію. Санаторій має у своєму розпорядженні спеціалізоване відділення для лікування цукрового діабету у дорослих (140 місць) і батьків із дітьми (170 місць), крім цього спеціалізується на лікуванні захворювань периферичної нервової системи й опорно-рухового апарата, що особливо актуально при значному поширенні остеохондрозів.

Покази для лікування в санаторії "Березовий гай":

 • Хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення.
 • Функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту.
 • Хронічний коліт і ентероколіт різноманітної етіології, крім стенозуючої.
 • Функціональні захворювання кишечника з порушенням моторно-евакуаторної функції.
 • Хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різноманітної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальному СОЕ і лейкоцитозі.
 • Дискинезії жовчних шляхів і жовчного міхура.
 • Цукровий діабет легкої і середньої тяжкості в стадії компенсації у дорослих і в дітей у стадії компенсації з 4 років.
 • Супутні захворювання органів опори і руху, периферичної нервової системи, гінекологічні.
 • Харчування:

  Пацієнти забезпечуються дієтичним харчуванням. З урахуванням захворювання передбачається добір тих дієт, що сприятливо впливають на перебіг хворобливого процесу, виключаються з раціону або обмежуються речовини, що негативно впливають на хворий організм. Для хворих, що постраждали при ліквідації аварії на ЧАЕС, видається додаткове харчування.

  Номер Люкс санаторію Березовий гай
  Санаторій Березовий гай. Номер Люкс

  Відпочиваючі в санаторії розміщаються в кімнатах різних категорій:

 • кімнати "Люкс"
 • одно- і двомісні кімнати з усіма зручностями.
 • Лікування:

  Високоефективне лікування захворювань у дорослих і дітей органів травлення і цукрового діабету, опорно-рухового апарата, периферичної нервової системи хворі одержують в загальнокурортних: водогрязелікарня, діагностичному центрі (клінічна, біохімічна, бактеріологічна лабораторії, кабінети дуоденального зондування, фракційного дослідження шлункового соку, гастроскопії, термографії, УЗД, реовазографії). Консультують лікарі: окуліст, невропатолог, отоларинголог, дерматолог. У санаторії є дієтична їдальня, зал лікувальної фізкультури, кабінети фізіотерапії, лікувального масажу, інгаляцій, терапевтичної стоматології. Працює зубопротезна лабораторія, перукарня, пошта і міжміський телефонний зв'язок.

  Санаторій Березовий гай. Дитяча кімната
  Санаторій Березовий гай. Дитяча кімната

  Лікування хворих цукровим діабетом:

  У санаторії накопичений досвід навчальної роботи з дітьми і підлітками, хворими на цукровий діабет. Відділення на 170 місць для лікування дітей хворих на цукровий діабет, укомплектовано кваліфікованими медичними кадрами. Враховуючи велике значення знань хворих дітей і їхніх батьків з питань перебігу і профілактики ускладнень цукрового діабету, у санаторії здійснюється ряд заходів, спрямованих на відповідне їхнє навчання. Розроблено Миргородську програму, лікування цукрового діабету спільно з іноземними фармацевтичними фірмами Німеччини “ХЕХСТ МАРІОН РУССЕЛЬ”, “РОШЕ”, “БЕКТОН ДИКЕНСОН”, “ШНЕЕКОППЕ” та “ЕСПАРМА”.

  Відкрито центр по підготуванню хворих на цукровий діабет і медперсоналу для лікування цього захворювання. У кабінетах установлені стенди з літературою про цукровий діабет, а також медичною апаратурою, різноманітні пристосування для самоконтролю, інсуліни. Відкрито нові кабінети - "Діабетична стопа" і інфрузійної терапії. Досвід Миргородської програми лікування цукрового діабету узагальнюється і використовується на загальнодержавному рівні".

  Відпочинок:

  Для дітей у санаторії є ігрові кімнати для розваг і відпочинку, у штаті педагогічного складу висококваліфіковані вихователі. До послуг відпочиваючих Палац культури із залом на 1020 місць і танцювальною площадкою, лікувальний пляж, човнова станція, перукарня, пошта і міжнародний телефонний зв'язок, тенісний корт, доріжки для лікувальної ходьби, парк площею 45 га. Якщо Ви любите подорожувати, оглядати визначні пам'ятки, то місто Миргород і його околиці для Вас просто знахідка. Для відпочиваючих, що приїжджають приватним транспортом, є стоянка для автомобілів, що охороняється цілодобово.

  Головний лікар санаторію -
  Мандрика Андрій Якович - тел.(05355) 5-52-65

  Реєстратура - тел.(05355) 5-21-24

  Відділ реалізації путівок - тел.(05355) 5-52-69