Санаторій ім. М.В. Гоголя

 • Last updated by on Jan 26, 2009       Print page [1]
 • Categories: N. Gogol's Sanatorium [2]

Головний корпус санаторію ім. М. В. Гоголя

Санаторій ім. М. В. Гоголя (до липня 2004 р. - санаторій "ПІВДЕННИЙ") - спеціалізований лікувальний заклад по діагностиці та лікуванню захворювань травної системи і опорно-рухового апарату, а також відмінне місце відпочинку, скажу я Вам!

Рішенням Кабінету Міністрів України №489-р від 13 липня 2004 р. санаторій "Південний" перейменований у санаторій ім. М.В. Гоголя. Санаторій має сучасну матеріально-технічну базу, відмінних фахівців, що в сполученні з унікальною мінеральною водою й мальовничою природою дозволяє поєднати ефективне лікування й комфортабельний відпочинок.

Плавальний басейн санаторію ім. М.В. Гоголя
Плавальний басейн санаторію ім. М.В. Гоголя

До Ваших послуг:

 • сучасний танцювальний зал з відеобаром, кіноконцертний зал, бібліотека;
 • концерти за участю колективу художньої самодіяльності санаторію, естрадних виконавців;
 • бар і торгівельний комплекс;
 • замовлення таксі;
 • комп’ютеризований комплекс телефонного міжміського зв'язку;
 • плавальний басейн зі спортивним залом, тренажерний і гімнастичний зали;
 • лікувальна сауна з фітобаром, більярдна;
 • спортивні площадки й тенісні корти.
 • Номер люкс санаторію ім. М.В. Гоголя
  Номер "люкс" санаторію ім. М.В. Гоголя

  У затишних одно- та двомісних номерах з усіма зручностями, у номерах "люкс" санаторій приймає до 300 відпочиваючих: дорослих і дітей з батьками. Спальний корпус з'єднаний з лікувально-діагностичним корпусом та їдальнею підземними переходами.

  Головний лікувальний фактор - миргородська слабомінералізована хлоридно-натрієва мінеральна вода, яку санаторій отримує із двох свердловин, глибиною 714 метрів, розташованих на його території. Мінеральна вода використовується для внутрішнього застосування, інгаляцій, беззондового дренажу жовчних шляхів, кишкового зрошення.

  Банкетний зал санаторію ім. М.В. Гоголя
  Банкетний зал санаторію ім. М.В. Гоголя

  Санаторій має затишну їдальню на 400 місць. Їжу для відпочиваючих готують кваліфіковані кухарі, вона відрізняється розмаїтістю блюд і високих смакових якостей.

  Санаторій працює на протязі всього року та має великий досвід проведення міжнародних нарад, конференцій, ділових зустрічей.

  Курс лікування від 12-ти до 24-х днів. Можливе поєднання лікувально-діагностичного процесу з туристичним варіантом обслуговування. Передбачений 1-2 денний сімейний відпочинок у зручний для Вас час.

  У вересні місяці 2001 року санаторію виповнилося 20 років. 30-ти квартирний жилий будинок для працівників санаторію, реконструкція бювету, капітальний ремонт лікувального корпусу, будівництво заводу по розливу миргородської мінеральної води, буріння 2-х свердловин питної води, благоустрій території санаторію, будівництво пішохідного мосту через ріку Хорол, очищення ріки Хорол, будівництво котеджу, капітальне будівництво унікальної набережної ріки Хорол - це подарунок начальника Південної залізниці Остапчука В.М. і голови дорпрофспілки Грановского В.М. колективу санаторію і залізничникам до ювілею.

  Керівництво санаторію упевнене, що санаторій ім. М.В. Гоголя стане для Вас джерелом здоров'я, місцем прекрасного відпочинку, незабутніх зустрічей і вражень.

  Адреса санаторію:
  37600, м. Миргород
  вулиця Миргородських дивізій, 22
  Санаторій ім. М.В. Гоголя [3]

  Прийомне відділення (цілодобово) - тел. (05355) 4-65-08

  Links
  1. http://mirgorod.com.ua/index.php?module=Pages&func=display&pageid=32&theme=printer
  2. http://mirgorod.com.ua/index.php?module=Pages&func=view&prop=Main&cat=10008
  3. http://gogolsanat.com.ua/
  4. http://mirgorod.com.ua/index.php?module=Pages&func=display&pageid=32&theme=printer